Vážení klienti,

s ohledem na aktuální situaci epidemie koronaviru SARS-CoV-2 a nařízení Vlády ČR Vás touto cestou informujeme o opatřeních, která jsme přijali, a která důsledně dodržujeme proto, abychom ochránili Vaše zdraví při vzájemném kontaktu.

I za současných ztížených podmínek jsme připraveni Vám poskytovat naše služby a nadále Vám budeme nápomocni v řešení situací spojených s našimi produkty, které využíváte.

Nebereme na lehkou váhu nepříznivé ekonomické vyhlídky naší země ani našich spoluobčanů. Uvědomujeme si, že mnohým z nich se změnila finanční situace ze dne na den, a proto více než kdy jindy chceme přinášet snadno dostupné úspory na základních výdajích českým domácnostem, živnostníkům i firmám.

Připravili jsme 5 důležitých opatření, která si prosím, důkladně prostudujte.

 1. Naši konzultanti jsou tu pro Vás po telefonu i on-line

  Neustále vylepšujeme technické zázemí pro celý náš tým. Můžete tak naše služby a produkty prozkoumat a poznat, aniž byste museli opustit pohodlí a bezpečí Vašeho domova. Jednoduše nám zavolejte, nebo napište - o zbytek už se postaráme za Vás.

 2. Začněte čerpat výhody snadno a rychle

  Připravujeme vyřízení všech formalit na dálku a on-line, s použitím formy vzdáleného podpisu. Zařídíme pro Vás kompletní servis a připravíme veškeré dokumenty. Jediné, co k tomu potřebujete, je trochu času, počítač nebo tablet a připojení k internetu. Tato služba bude funkční v nejbližších dnech, nebojte se nás na ni zeptat.

 3. Ochrana zdraví a Vaše bezpečí na prvním místě

  Přestože se snažíme osobní kontakt mezi Vámi a námi snižovat, nemějte z něj obavu. Budete-li souhlasit, zastavíme se za Vámi při dodržení přísných hygienických opatření. Všichni naši konzultanti jsou vybaveni rouškami a dezinfekčními prostředky, tak aby chránili především Vaše zdraví. Vás si tímto dovolujeme požádat o stejnou ohleduplnost. Pokud nemáte k dispozici roušku nebo jinou ochranu úst a nosu, informujte nás o tom předem, pro schůzku Vás rádi touto pomůckou vybavíme dopředu nebo schůzku přeložíme na jindy.

  Upozorňujeme také, že jsme interně vydali zákaz setkávání se s klienty, kterým je 65 let a více. Proto nás, prosím, upozorněte, pokud patříte do této věkové skupiny. Schůzku z důvodu ochrany vašeho zdraví přeložíme.

 4. Naše stávající závazky plníme na 100 %

  Už jste v našem projektu zapojení a čerpáte jeho výhody? Bude tomu tak i nadále. Rozložili jsme naše síly a část našich týmů nyní pracuje ze svých domovů. I díky tomu zachováváme provozní dobu naší klientské linky a další služby, na které jste byli dosud zvyklí.

 5. Zůstaňte prosím doma, budeme rádi za Váš telefonát

  Z důvodů již výše zmíněných jsme byli nuceni uzavřít veřejnosti naše provozovny. Proto se na nás s dotazy nebo požadavky obracejte výhradně telefonicky na tel. 533 101 335, e-mailem na info@tgc.cz, nebo písemně na adrese Terra Home, Vídeňská 63, 639 00 Brno.

Nakonec prosíme, buďte zodpovědní a dejte nám vědět, pokud jste v nařízené karanténě, protože jste přišli do styku s někým nakaženým nebo jste přijeli z rizikové oblasti.

Celý tým TerraHome Vám přeje plno sil a pevné zdraví.